Egoblog.cz - Petr Kobelka

Vtipy II.

Fidel Castro má proslov na náměstí v Havaně: "...skládám poklonu i stomilionovému Česku."
Poradce se k němu nakloní a říká: "ale pane, je jich jenom 10 milionů."
A Fidel na to: "neser mě, přece vim, kolik rumu tam vyvážíme!"

Další hledejte uvnitř článku :-)


Zábava a vtipy | Komentáře (0) | Shlédnuto 1890 × | Vloženo: 24. ledna 2013

Čínské moudro dne: Pes který štěká, není dovařen.

---

Česko-vietnamský manželský pár, ložnice po ránu, muž se probudí jako první v silně hormonální náladě, začne manželku objímat, hladit a vzrušeně jí šeptá do ucha: "Pojď, lásko, pojď, šedesát-devítku, šedesát-devítku!"
Manželka v polospánku: "Aano, paneee...topráá volbaa...kung-pao s ýží..."

---

Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou party.
Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxíka.
Taxík přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi. Když jsme vycházeli, Kočka, kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu.Nechtěli jsme aby zůstala uvnitř domu, protože se vždy když je tam sama,snaží sežrat andulku. Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem běžel za ní. Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla,aby taxikář věděl že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři že se hned vrátím,že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. 'Lituji že mi to trvalo tak dlouho, řekl jsem když jsme se rozjížděli. 'Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám že se zase nevysere do
zeleninového záhonu!' Ticho v taxíku bylo ohlušující.

---

Chirurg, internista a psychiatr jsou na lovu kachen. V křoví se šustne a chirurg okamžitě střílí a říká - "co kdyby tam byla kachna ?".
Pak se vznese kachna a internista říká "vypadá to jako kachna, letí to jako kachna, asi to bude kachna" vystřelí a mine.
Pak se vznese další kachna, když zmizí za obzorem, psychiatr usedne na pařez zapálí sí dýmku a mumlá - "jasně, že je to kachna, ale ví ta kachna, že je kachna ?"

 ---

Dva kamarádi se vydají na lov do hlubokých lesů. Jeden náhle zalapá po dechu, vytřeští oči a padne na zem. Druhý okamžitě volá záchranku:
"Prosím vás, kamarád tu leží a vypadá, že je mrtvej. Co mám dělat?"
Dispečer:
"Hlavně zachovejte klid, já vám budu říkat, co máte dělat. V první řadě se musíte přesvědčit, je-li váš kamarád opravdu mrtvý."
V telefonu chvíli ticho, náhle se ozve výstřel.
"Dobře. A co mám dělat teď?"

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.