Egoblog.cz - Petr Kobelka

Velký bazén v Bělkovicích

Několik let po kompletní rekonstrukci a voda je pořád pěkně čistá, tráva zelená a barva modrá. I když přidružené stavby, jako pokladna, WC a bufet vypadají jako z předminulého století, vnitřní prostory jsou poměrně pěkné.


Tipy na výlet | Komentáře (0) | Shlédnuto 2135 × | Vloženo: 3. září 2012

Něco úvodem

V malebné krajině Litovelského pomoraví se nachází menší vesnička nesoucí jméno Bělkovice. V této vesničce se nachází asi nejlepší venkovní bazén v blízkém okolí Olomouce. Důvod, proč to píšu takto je, že cena vstupu je mnohem přijatelnější, než třeba vstup do olomouckého aquaparku. O známosti místa svědší skutečnost, že mnoho lidí z Olomouce a okolí do Bělkovic dojíždí. V letních měsících je pak celé plocha přecpaná lidmi, že pomalu není kam dát ručník s věcmi.

Kde to najdete

Cesta vede z Olomouce směrem na Šternberk, kde za obcí Dolany před pásem lesa (u autobazaru) odbočíte do prava a jste v Bělkovicích. Tamje to trochu složitější,musíte jet po hlavní a na velké křižovatce sjedete na vedlejší. Před hospodou "Parlament" odbočíte do prava a pořád nahoru Až uvidíte obrovské množství aut a žádné místo k parkování, pak jste na místě :-)

olomouc_belkovice

Co tam je

Středobodem celého areálu je velký bazén. K němu je v krátké vzdálenosti přistaven malý bazén pro nejmenší. V areálu jsou čisté převlékárny, toalety zdarma a klasický venkovský bufet. Ceny jsou celkem v pohodě a hitem našeho trávení času u bazénu se stal Staropramen Lemon (později přidali i Grep).

Závěr

Mohu každému jen doporučit. Skvělé místo na trávení volna. Když přijedete ještě dopoledne, můžete isi i vybírat místa, kam si dáte věci.

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.