Egoblog.cz - Petr Kobelka

Titul MBA - chci být úspěšný!

Chcete všem ukázat, že na to máte? Nebo jen posunout své osobní profesní znalosti na vyšší metu? Studujte MBA!


Affiliate | Komentáře (0) | Shlédnuto 1907 × | Vloženo: 16. července 2015

Další vzdělávání již není překážkou, tak jako před léty. Mnoho institucí nabízí různé kurzy, nebo pokračování ve studiu. Můžete tak rozšířit své znalosti a zkušenosti o další možnosti a vědomosti, které pak využijete při své praxi. Ze svého studia si ještě pár věcí pamatuji, ale hlavně je využívám! není to jen, že vám někdo něco odpřednáší a váš zájem končí hned po zazvonění.

Mám vysokou, co dále?

jednou z možností, jak se seberealizovat v profesním životě je získání titulu MBA. Není to pro každého, studium není jednoduché. Ten kdo to zvládně má pak ale velmi dobře našlápnuto ke skvělé kariéře a velmi dobře placené práci. Společnost CCA nabízí možnost získat titul MBA v několika různých oborech.

Co je to vlastně titul MBA a je jen ve financích?

V jednoduchém pohledu nejde o klasický titul získaný na vysoké škole, ale vztahuje se k principu celoživotního vzdělávání. Studijní obory pro získání titulu MBA jsou primárně zaměřeny na management, prioritně pro střední a vrocholový, ale není to podmínkou. Když máte titul MBA, budete patřit mezi elitu, protože není ještě mnoho lidí, kteří se mohou MBA za svým jménem pišnit.

Úspěšní lidé nosí titul MBA

Carl Douglas McMillon
President Wallmart
Carl Douglas McMillon
Tim Cook
Apple
Tim Cook
Mary T. Barra
General Motors
Mary T. Barra

Chci být úspěšný!
 

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.