Egoblog.cz - Petr Kobelka

Šifrujte data jako ve filmu

Ne, opravdu nejde o vtip. Čtěte dále a uvidíte :-)


Ostatní | Komentáře (0) | Shlédnuto 2054 × | Vloženo: 24. září 2012

Dnes jsem na pcworld.cz narayil na jeden zajímavý článek. Tento má chytlavý titulek, tak jsem se hned podíval, o co jde.

Ve stručnosti upozorňuje na zajímavý program DeepSound, který dokáže libovolná data vzít a zašiftovat je do hudebního souboru. Člověk si pak soubor může přehrát, ale jen ten, kdo ví, jej může opět dešifrovat.

 Zní to jako opravdu zajímavý počin, který možná najde nějaké uplatnění v reálném světě. Mě osobně to spíše zní jako hračka na temné zimní večery, kdy nebude co dělat a kdy budete zkoušet, jak asi zní moje fotka :-), nebo třeba můj program napsaný v céčku.

Každopádně je to zajímavý kus software a věřím, že svoje fanoušky si to najde.

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.