Egoblog.cz - Petr Kobelka

Šantovka Olomouc - nová nákupní galerie

Jeden trochu netradiční post. V Olomouci se stavínová nákupní galerie a tak bych chtěl čas od času publikovat nějaké fotky z postupu prací.


Ostatní | Komentáře (0) | Shlédnuto 2223 × | Vloženo: 15. ledna 2013

Olomouc potřebuje další obchody!!

Ne, to byl jen vtip. V olomouci je opbchodů a hlavně velkých super/hyper/dumper marketů opravdu hodně což kvituji, když potřebuji něco sehnat v neděli odpoledne. Obvykle není problém sednout na autobus, nebo do auta a zajet si koupit, co je třeba. Opravdu Olomouc potřebuje další už tak přesycený trh s prodejem zboží?

Ne, myslím si, že je to zbytečné. V podstatě důsledkem bude, že mnoho malých obdhodů zkrachuje a lidé se budou mít ještě hůře.

Napsal jsem více, než chci, ale pro start tohoto psotu to nevadí. Dál už přikládám slíbené fotky. Jsou z mobilu, tak se hned neděste. Další budou lepší.

Fotky ze stavby

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Souhlasíte se mnou? Nesouhlasíte se mnou? nenechte si to pro sebe a pošlete komentář.

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.