Egoblog.cz - Petr Kobelka

První report z podnikání

Podnikám v oblasti tvorby internetových stránek již nejaký pátek, ale tohle bude první krátký post o posledních aktivitách.


Podnikání | Komentáře (0) | Shlédnuto 1761 × | Vloženo: 30. listopadu 2015

V tomto prvním postu bych rád představil svoji činnost a následně pár informací o posledních dokončených projektech.

Kdo je Petr Kobelka?

Aktuálně jsem zaměstnancem jedné olomoucké firmy, která se zabývá realizací internetových a intranetových řešení a to jak standardních provedení, tak i zakázek na míru. Pracuji zde hlavně jako programátor pro vývoj s tím, že mám pruřez i do dalšícj oblastí, jako je vedení projektu, komunikace se zákazníkem, analýza požadavků a další. Jako freelancer/živnostník jsem od roku 2013, kdy jsem začal vytvářet ve vlastním čase další weby a jiné projekty na zakázku. Za poslední roky jsem vytvořil nebo byl dodavatelem pro několik významých společností, jako je např. VHOS a.s., nebo Univerzitu palackého v Olomouci - více informací najdete na mých stránkách petrkobelka.cz - tvorba www stránek.

Autoauto.cz

Projekt autoauto.cz nabízí mnoho náhradních dílů za výborné ceny.

První větší e-shop, který jsem vytvořil jako freelancer. V rámci zaměstnání e-shopů vytvářím a spravuji více, ale pro freelancera je tento první větší. Před ním bylo několik menších e-shopů, hodně z nich na kaktusy ;-) Celý e-shop je postaven na frameworku Nette s využitím bootstrapu. Aktuálně probíhají fáze ladění a doplňování dalších funkčností, stejně jakožto zboží do katalogu. Zajímavostí je propojení s daty TOP TRANS pro výpočet ceny přepravného na základě bydliště zákazníka.

Arteraprojekt.cz

Projekt je prezentací olomoucké projektové kanceláře ARTERA PROJEKT.

Zajímavý web s prezentací zajímavých projektů z kanceláře Ing. Ladislava Opletala - Artera projekt s.r.o. Na projektu bylo několik nestandardních požadavků, které se nám v kooperaci se zákazníkem podařilo dotáhnout do konce. Web a jeho administrace je postavena na proprietárním CMS Křeček4, který je v jádru poháněn frameworkem Nette. Vizuální část pak má na starosti CSS Bootstrap. Web je multyjazyčný s nezávislou jazykovou strukturou - tedy každá jazyková mutace může mít ruzný obsah.

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.