Egoblog.cz - Petr Kobelka

Používejte svoje produkty, programátoři

Při tvorbě a přemýšlení o skladně článku, malé reportáže z konference, na které jsem byl minulý týden se mi na mysl vrátila jedna starší myšlenka, o kterou se s Vámi chci podělit.


Webdesign | Komentáře (0) | Shlédnuto 1796 × | Vloženo: 26. září 2013

Jde vlastně o velmi jednoduchou radu:

"Používejte svoje aplikace".

Je to myšlenka a rada cílená na programátory, kteří za sebou nemají tým UX odborníků. Je založena na poznání, že mnoho vad a chyb v návrhu rozhraní může programátor odhalit pouhým používáním své vlastní aplikace. Ruku na srdce, ne vždy se nám podaří dokonale otestovat nějaké úpravy.

Prostě je napíšeme a jednoduše hodíme na zákazníka, ať si to vyzkouší, že se to "možná někdy" případně upraví. Osobně jsem k tomuto přistoupil již dříve a hlavně v poslední době takto pracuji s každou změnou, kterou na webu zákazníka dělám a co vy?

Souhlasíte, nesouhlasíte, jsem snad úplně vedle, mám absolutně pravdu? Podělte se o své zkušenosti v komentářích.

Podobné články jako "Používejte svoje produkty, programátoři"

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.