Egoblog.cz - Petr Kobelka

Flash překrývá drop down menu V IE

Tento problém potká každého webaře, který se tvorbou internetových stránek zabývá trochu hlouběji než jen "nainstaluji nějaké stupidní CMS a vložím obsah". Řešení je uvnitř postu tak čtěte...


Webdesign | Komentáře (0) | Shlédnuto 2075 × | Vloženo: 20. února 2013

Problém

Nejspíš to znáte také. Dostanete FLASH animaci a máte ji umístit do stránky. Avšak ouha, flash kompletně překrývá vaše objevivší se super drop-down menu. Co teď s tím?

Kde se to vyskytuje

Problém se týká výhradně Internet Exploreru díky jeho dokonalé nedokonalosti.

Řešení

Elegantním a jednoduchým řešením je implementace Javascriptové knihovny do stránky a nastavení flash animace podle požadovaných vlastností. Nebudu zbytečně repastovat obsah z jiných stránek, místo toho tu je tento odkaz, který Vás dovede na stránku s knihovnou a popisem implementace. pozor je to v angličtině.

Petr Kobelka | Egoblog.cz | Tvorba www stránek - www.petrkobelka.cz

Petr Kobelka
Autor je zkušeným web developerem a programátorem s více než 10 letými zkušenostmi. Pracuje jako programátor pro známou Olomouckou společnost zabývající se tvorbou internetových a intranetových řešení. Spolu se zaměstnáním pracuje na volné noze a zabývá se tvorbou internetových stránek. Ve volném čase rád fotí, jezdí na kole, plave a cestuje.

Komentáře

E-mail je potřeba pouze pro vygenerování Gravataru!

Oups, žádné komentáře? Buďtě první !!!

Blog píše Petr Kobelka

Petr Kobelka - egoblog.cz

Žádám všechny, kteří mají zájem vkládat komentáře, aby se řídili pravidly NETikety. Komentáře, porušující tato pravidla můžou být bez varování smazány.